Het beste onderwijs realiseren samen met onze leerlingen.

Aloysius Servicepunt Midden-Limburg: gezamenlijke VCA-certificering

15 februari 2023

Samen werken aan duurzame arbeidstoeleiding: dat doen De Ortolaan in Roermond, De Ortolaan in Heibloem en de Widdonckschool Weert. Door hun krachten te bundelen, kunnen zij jongeren méér bieden.
 

De drie scholen voor voortgezet speciaal onderwijs (vso) in Midden-Limburg werken samen in het Aloysius Servicepunt voor duurzame arbeidstoeleiding.

Zij stemden onder meer hun werkwijze en stage-aanpak op elkaar af. Sinds kort werken de scholen ook samen met dezelfde opleidingspartner die jongeren traint voor hun veiligheidscertificaat VCA. Hierdoor konden negentien leerlingen van de drie scholen vorige week hun certificaat halen. Een mooie prestatie die deze jongeren meer (duurzame) arbeidskansen oplevert!

 Nieuwsarchief