Wij hebben zorg voor ieder ander, met name voor hen die het moeilijker hebben dan wijzelf en dat doen wij door volhardend te zijn in onze betrokkenheid.

Widdonckschool Weert

Beatrixlaan 3B

6006 AH Weert

Telefoonnummer: 0495-230200 (Receptie KEC)

Telefoonnummer: 088 - 1349 827 (Indien bovenstaand nummer niet bereikbaar is)

Email: widdonckschoolweert@aloysiusstichting.nl

Website: www.widdonckschoolweert.nl

 

Directeur

René Verbruggen

Email r.verbruggen@aloysiusstichting.nl

 

Maikel Voss (VSO)

E-mail maikel.voss@aloysiusstichting.nl

 

Coördinator

Marjos Metsemakers

E-mail marjos.metsemakers@aloysiusstichting.nl

 

Orthopedagoog

Anouk Kees

E-mail anouk.kees@aloysiusstichting.nl

Linda Janssen (vervanging Anouk Kees tot en met sept. 2021)

E-mail Linda.Janssen@aloysiusstichting.nl

Caby Rutjens (vervanging Anouk Kees tot en met juli 2021)

E-mail caby.rutjens@aloysiusstichting.nl

 

Intern begeleiders

Roland Gielis (SO)

E-mail roland.gielis@aloysiusstichting.nl

 

Gerard Lormans (VSO)

E-mail gerard.lormans@aloysiusstichting.nl

 

Vertrouwenspersoon

Onze externe onafhankelijke vertrouwenspersonen zijn Chris Woerden (06-22 723 603) en Wim Pietersma (06-51 040 539). Beiden zijn ook bereikbaar via het bestuurskantoor in Voorhout: 0252-43 40 00.

 


Widdonckschool Weert

Beatrixlaan 3B
6006 AH Weert

Tel. 0495 230200

Tel. 088 134 9827

E-mail: widdonckschoolweert@aloysiusstichting.nl