Het beste onderwijs realiseren samen met onze leerlingen.

Widdonckschool Weert

Beatrixlaan 3B

6006 AH Weert

Telefoonnummer: 0495-453399

Email: widdonckschoolweert@aloysiusstichting.nl

Website: www.widdonckschoolweert.nl

 

Directeur

Maikel Voss (VSO)

E-mail maikel.voss@aloysiusstichting.nl

 

René Verbruggen

Email r.verbruggen@aloysiusstichting.nl

 

Coördinator

Marjos Metsemakers

E-mail marjos.metsemakers@aloysiusstichting.nl

 

Orthopedagoog

Anouk Kees

E-mail anouk.kees@aloysiusstichting.nl

 

Linda Janssen

E-mail Linda.Janssen@aloysiusstichting.nl

 

Intern begeleiders

Roland Gielis (SO)

E-mail roland.gielis@aloysiusstichting.nl

 

Roel Strooper (VSO)

E-mail roel.strooper@aloysiusstichting.nl (vervanging van Roland Gielis)

 

Gerard Lormans (VSO)

E-mail gerard.lormans@aloysiusstichting.nl

 

Vertrouwenspersoon

Onze externe onafhankelijke vertrouwenspersonen zijn Wim Pietersma (06-51.040. 539) en Jeanne Jansen (06 - 23.420.366). De vertrouwenspersonen zijn ook bereikbaar via het bestuurskantoor in Voorhout: 0252-434.000.

 


Widdonckschool Weert

Beatrixlaan 3B
6006 AH Weert

Tel. 0495 453399

E-mail: widdonckschoolweert@aloysiusstichting.nl