Wij hebben zorg voor ieder ander, met name voor hen die het moeilijker hebben dan wijzelf en dat doen wij door volhardend te zijn in onze betrokkenheid.

Widdonckschool Weert

Beatrixlaan 3B

6006 AH Weert

Telefoonnummer: 0495-453399

Telefoonnummer KEC: 0495-230200

Email: widdonckschoolweert@aloysiusstichting.nl

Website: www.widdonckschoolweert.nl

 

Directeur

René Verbruggen

Email r.verbruggen@aloysiusstichting.nl

 

Coördinatoren (tevens coördinatoren sociale veiligheid)

Fieke Dings-Neessen (SO)

E-mail fieke.neessen@aloysiusstichting.nl

 

Maikel Voss (VSO)

E-mail maikel.voss@aloysiusstichting.nl

 

Orthopedagogen

Anouk Kees

E-mail anouk.kees@aloysiusstichting.nl

 

Jolijn Tijsma

E-mail jolijn.tijsma@aloysiusstichting.nl

 

Intern begeleiders

Fieke Dings-Neessen (SO)

E-mail fieke.neessen@aloysiusstichting.nl

 

Gerard Lormans (VSO)

E-mail gerard.lormans@aloysiusstichting.nl

 


Widdonckschool Weert

Beatrixlaan 3B
6006 AH Weert

Tel. 0495 453399

E.mail: widdonckschoolweert@aloysiusstichting.nl

 

KEC Weert

Beatrixlaan 3
6006 AH Weert

Tel. 0495 230200