Het beste onderwijs realiseren samen met onze leerlingen.

Scholen mogen weer open!

03 januari 2022

Allereerst willen wij u het allerbeste wensen voor 2022; dat het een mooi jaar mag worden voor u en uw kind/pupil.

 

Vandaag, maandag 3 januari 2022, heeft het kabinet aangegeven dat met ingang van maandag 10 januari 2022 alle scholen voor basis- en voortgezet onderwijs weer volledig open gaan voor alle leerlingen. Dit betekent dat we maandag a.s. gelukkig alle leerlingen mogen verwelkomen op school. Het zal u niets verbazen dat we erg blij zijn met deze berichtgeving.

 

De reeds eerder geldende maatregelen wat betreft het dragen van mondkapjes (vanaf groep 6) in de gangen, blijf thuis bij klachten en laat je testen blijven gelden. Daarnaast zullen er in de school looproutes worden aangebracht. Tevens is er een dringend advies om uw kind/pupil tweemaal per week te testen middels een zelftest. Deze zelftesten zullen wij aan uw kind/pupil verstrekken.

 

Voor nu, een hele fijne voortzetting van uw vakantie en tot volgende week!

 Nieuwsarchief

Widdonckschool Weert

Beatrixlaan 3B
6006 AH Weert

Tel. 0495 453399

E-mail: widdonckschoolweert@aloysiusstichting.nl